0,00 
6 powodów...

Mój dobry przyjaciel lubi żartować, że wszystkie kobiety mają chorobę zwaną biżuterią. (On również swobodnie przyznaje, że ma chorobę zwaną żeglarstwem, ale to już inna historia). Ja bym twierdziła, że kobiety mają biżuteryjne remedium.

Myślę, że on wierzy, że wszystko, co wiąże się z regularnym gromadzeniem przedmiotów i/lub wydawaniem pieniędzy jest chorobą - sugerując coś negatywnego. W całej rzeczywistości uważam, że te czynności mogą być regenerujące (i wiem, że mój przyjaciel zgodziłby się w kwestii żeglarstwa). Właściwym określeniem powinno być remedium. Biżuteria jest antidotum, a nie chorobą.

Biżuteria i przedmioty mają moc uzdrawiania i budowania więzi.

Nie zrozumcie mnie źle... przede wszystkim wierzę, że wszyscy możemy czuć się silni, kochani i połączeni po prostu poprzez bycie i oddychanie. Wystarczy spojrzeć wewnątrz się i rozpoznać, w jaki sposób jesteśmy połączeni ze wszystkimi rzeczami jakie nas otaczają.
Żaden materialny przedmiot nie może zastąpić wewnętrznego spokoju, prawdziwej miłości i więzi. Ale wierzę, że fizyczne przedmioty mają moc przypominania nam o tym wewnętrznym zadowoleniu, a także o bliskich i przeżytych doświadczeniach.

Biżuteria jest fizycznym przypomnieniem nam o ludziach i doświadczeniach w naszym życiu.

Biżuteria przenosi nas do naszych wspomnień.

Podarowany jako prezent przypomina nam o obdarowującym. Kiedy mamy specjalną biżuterię podarowaną nam przez kogoś, kogo kochamy, za każdym razem, gdy ją nosimy, lub nawet widzimy, myślimy o tej osobie. Przypominamy sobie moment otrzymania biżuterii, co zostało powiedziane, jak się czuliśmy - cała miłość i bliskość między nami dwoma powraca.

Biżuteria nie zastępuje oczywiście miłości, ale jest silnym fizycznym przypomnieniem tego uczucia.

Kiedy czujemy się kochani, naturalnie chcemy się podzielić tym uczuciem, aby każdy czuł się kochany.

Biżuteria łączy nas z innymi ludźmi, wyczarowuje miłość i wsparcie.

Może masz ukochany pierścionek, który symbolizuje twoją więź z bliskimi Ci osobami?
Kobiety w mojej rodzinie noszą ten sam prosty pierścionek. To mały węzeł miłości, który przypomina nam o naszych rodzinnych więzach i miłości, która zawsze będzie istnieć, bez względu na wszystko. Za każdym razem, gdy bawię się pierścionkiem, myślę o tych wszystkich silnych kobietach w mojej rodzinie. To zaskakująco, że jeden mały kawałek złota może przywołać tyle miłości i wsparcia każdego dnia.

Kiedy czujemy wsparcie, jesteśmy w stanie podejmować ryzyko, aby poprawić życie (nasze i innych) i ufamy, że świat da nam taką możliwość.

Biżuteria sprawia, że czujemy się piękne i pożądane.

Czasami my kobiety czujemy się po prostu brzydkie. Albo grube. Albo nieatrakcyjne w inny sposób. Albo po prostu zmęczone lub znudzone naszym wyglądem.
Biżuteria (i buty!) mają moc, by sprawić, że znów poczujemy się piękne. Kiedy powtarzanie afirmacji do lustra nie przynosi rezultatów, poczucie, że jesteśmy piękniejsze na zewnątrz, może często dać nam mały impuls, którego potrzebujemy, by poczuć się lepiej w środku.

“Udawaj tak długo, aż stanie się to prawdą” - mały drobiazg, który da nam pewność siebie, może pomóc nam ponownie połączyć się z naszym wewnętrzną twardzielką.

Kiedy czujemy się dobrze i bardziej pewni siebie, przekazujemy to wszystkim wokół nas, czyniąc dzień każdego z nas lepszym.

Zamiast pozwalać, by kiepski dzień sprawił, że poczujemy się kiepsko lub nieatrakcyjnie, dodanie odpowiedniego blasku może sprawić, że poczujemy się seksowne i piękne. W końcu te kolczyki zawsze będą pasować, nawet jeśli jesteśmy opuchnięte!

Biżuteria nagradza i dodaje siły.

Trofea to nie tylko małe złote statuetki. Biżuteria jest wręczana, aby docenić osiągnięcia ludzi i przypomnieć im, jak potężna i silna jest ich determinacja i wytrwałość.

Nagrody prezydenckie i wojskowe to złote odznakami i medale. Medale olimpijskie są hołdem dla najlepszych sportowców. Świętowanie wielkich osiągnięć, takich jak ukończenie studiów, awans zawodowy lub inne osiągnięte cele za pomocą biżuterii to fantastyczny sposób, aby przypominać nam o tym jak dumne jesteśmy z naszych umiejętności. Za każdym razem, gdy nosimy właśnie tę biżuterię, wiemy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Kiedy czujemy się silne i uzdolnione, możemy rzucić sobie wyzwanie, aby zrobić jeszcze więcej i osiągnąć jeszcze większy sukces.

Biżuteria ożywia przodków (w naszych sercach i wspomnieniach).

Może odziedziczyłaś perły po babci lub obrączkę po prababci? Za każdym razem, gdy drobna biżuteria jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, niesie ze sobą historie i emocje związane z naszymi przodkami.

Przerobienie odziedziczonej biżuterii w nowe skarby to fantastyczny sposób na uhonorowanie przeszłości, jednocześnie nadając jej nowoczesnego wyglądu, który bardziej pasuje do Twojego stylu. Naszyjnik może wyglądać inaczej, ale nadal zawiera perły babci, więc za każdym razem, gdy go założysz, będziesz o niej myśleć.

Niezależnie od tego, czy jest on przerobiona, czy jest oryginalną pamiątką, historia zawarta w biżuterii, zawsze przypomni nam o tym skąd pochodzimy i o ludziach, którzy uczynili nas tym, kim jesteśmy teraz.

Kiedy czujemy się związani z naszą przeszłością, łatwiej nam stawić czoła przyszłości.

Biżuteria leczy i pomaga realizować nam nasze plany.

Wielu wierzy, że naturalne elementy, w tym metale i kamienie szlachetne, mają właściwości lecznicze. Uważa się, że złoto ma działanie przeciwzapalne, przeciwstarzeniowe i uspokajające. Srebro jest używane do zwiększania siły i wytrzymałości oraz zwalczania infekcji i chorób.

Szalone, ale prawdziwe. Na poziomie emocjonalnym, kamienie szlachetne długo uważano, że mają ogromną i intensywną moc, aby pomóc użytkownikowi z niezliczoną ilością problemów. Różany kwarc jest powszechnie uważany za otwierający serca na miłość i zaufanie. Szmaragdy pomogą ci być lojalnym wobec siebie, skoncentrowanym na sercu i pobudzają wewnętrzną miłości i współczucie. Rubiny mają za zadanie wywołać pasję, pewność siebie, chęć przygody i odwagę.

Niezależnie od tematu, prawdopodobnie istnieje kamień szlachetny, który ułatwi osiągnięcie pożądanego rezultatu. I nawet jeśli uważasz, że pomysł, aby skały i metal miały moc uzdrawiania, to bzdura, to posiadanie czegoś co nie pozwoli Ci zapomnieć o postawionych sobie celach jest bardzo trafionym pomysłem.

Serce podąża za wyznaczonymi dla siebie celami, więc biżuteria może być świetną przypominajką o tym, do czego dążymy w życiu.

Kiedy czujemy się szczęśliwsze, przynosimy więcej dobra dla świata.

PAMIĘTAJCIE

Biżuteria opowiada historię.
Biżuteria to nie tylko kolejna bezsensowna rzecz.
Biżuteria ma moc.

BRENDLER JEWELLERY
AUTORSKA BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA
to unikatowe ręcznie wykonane projekty biżuterii z kamieni szlachetnych, naturalnych pereł i minerałów oraz metali szlachetnych. Spełnij marzenia o posiadaniu niepowtarzalnej, jedynej w swoim rodzaju biżuterii wykonanej po to aby pokazać swój wyjątkowy charakter, podkreślić swój wyszukany styl i nadać ekskluzywności swojemu wyglądowi.

Piękno to połączenie zewnętrznych atrybutów każdego z nas z tym co jest w naszym sercu i umyśle. Każdy z nas dzięki temu, że jest inny odkryje w sobie własne piękno i świadomie, w zgodzie ze sobą rozwinie poczucie szczęścia, spełnienia i własnej niezaprzeczalnej wartości.

Wyróżnij się i bądź szlachetnie piękna każdego dnia!
Patrycja Brendler
magnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram