0,00 
7 SKUTECZNYCH SPOSOBÓW...

7 SKUTECZNYCH SPOSOBÓW NA PODKREŚLENIE ATUTÓW SWOJEJ URODY POPRZEZ NOSZENIE BIŻUTERII

Odpowiednio dobrana biżuteria może wydobyć to, co w Tobie najlepsze i podkreślić Twoje naturalne piękno. Twój wybór biżuterii, jeśli będzie właściwy określi, jak będziesz wyglądała.
Możesz kontrolować sposób, w jaki ludzie zauważają Twoje piękno i dodatkowo jeszcze wzmocnić jego odbiór. Właśnie to czyni biżuterię tak wyjątkową!
Gotowa? Zatem zdradzam Ci te sekretne sposoby ...

. ZAKŁADAJ BIŻUTERIĘ NA CZĘŚĆ CIAŁA, NA KTÓRĄ CHCESZ ABY LUDZIE ZWRACALI SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ

Jednym ze sposobów, aby zwrócić uwagę na pewne cechy swojego ciała jest wzmocnienie jej za pomocą odrobiny biżuterii. Przykładowo, delikatny naszyjnik zwróci uwagę na Twoją szyję - będzie wyglądać kobieco, wyrafinowanie i z klasą. Para pięknych kolczyków oprawi ładnie Twoją twarz, więc w naturalny sposób przyciągniesz wzrok do swojej twarzy.
Przy wybieraniu biżuterii, ważne jest czy ona pasuje do Ciebie ale również sam projekt biżuterii ma ogromne znaczenie. Więc nie bój się próbować nowych rzeczy, które Twoim zdaniem wzmocnią Twoje piękno, zamiast iść na łatwiznę i wybierać tylko sprawdzone wzory.

. USTAL CO LUBISZ A CZEGO NIE, W SWOIM WYGLĄDZIE.

Każdy powinien czuć się pewny siebie i piękny, gdy nosi biżuterię.
Nie ma znaczenia, gdzie kupiłeś swoją biżuterię - odpowiednia biżuteria sprawi, że poczujesz się i będziesz wyglądać zjawiskowo. Jednak biżuteria nie może wykonać za Ciebie całej pracy. Musisz wiedzieć, co lubisz a czego nie lubisz o swoim wyglądzie, dzięki czemu sprytnie to wykorzystasz.
Jako przykład podajmy wzrost. Jeśli chcesz wyglądać na wyższą, wybierz naszyjniki, które będą wisieć w szpic. Jak naszyjnik w kształcie litery V lub Y. Jeśli jesteś już wystarczająco wysoka i nie chcesz celowo zwiększać wzrostu, możesz wybrać choker lub dowolny naszyjnik z okrągłym łańcuszkiem, który nie wyjdzie poza obszar klatki piersiowej. Jako profesjonalny projektant i twórca biżuterii zapraszam swoje klientki na konsultacje, na których wspólnie dobieramy idealną biżuterią, która uzewnętrzni Twoje piękno.
Bądź też ostrożna przy wyborze projektu swojej biżuterii. Jeśli jesteś osobą drobną, nie wybieraj dużych rozmiarów biżuterii, ponieważ nadałoby to ciężkości Twojemu całkowitemu wyglądowi. Zamiast tego wybierz o wiele bardziej delikatne elementy, które są projektami średniej wielkości lub minimalistycznymi.

DOPASUJ BRANSOLETKI DO SWOJEJ POSTAWY

Porozmawiajmy o bransoletkach.
Najczęściej nie traktujemy nasze bransoletki jako, te które mają znaczenie na całokształt naszego wyglądu. Wybieramy bransoletki, ponieważ są urocze i są miłym dodatkiem. Ale czy nie byłoby wspaniale, gdyby Twoje bransoletki również ładnie wyglądały, a jednocześnie podkreślały Twoją urodę i samopoczucie?
Odpowiednia bransoletka zdziała cuda dla Twojej sylwetki i podkreśli Twoją osobowość. Cienkie, delikatne bransoletki będą dobrze wyglądać na tych, którzy mają drobną budowę. Tymczasem kilka warstwowych bransoletek lub jedna szeroka bransoletka będzie dobrze wyglądać u tych, które mają trochę więcej ciała. W ten sposób Twoja biżuteria będzie idealnie pasować do Twojego typu sylwetki i podkreśli Twoje kobiece kształty.

. ZWRÓĆ UWAGĘ NA TON SWOJEJ SKÓRY

Wszyscy przeżyliśmy ten moment, w którym patrzysz na piękną biżuterię, która wygląda absolutnie oszałamiająco, ale kiedy ją przymierzasz, magia, którą doświadczyłaś patrząc na nią w gablocie nagle znika.
Nie chodzi o to, że się jednak pomyliłaś lub nie nadajesz się do tej biżuterii. W większości przypadków ma to związek z dopasowaniem biżuterii do odcienia skóry.
Dla tych, którzy mają chłodny odcień skóry, lepiej pasuje biżuteria z białych metali, takich jak srebro. Jeśli wybierasz biżuterię z kamieni naturalnych, wybierz odcienie czerwieni, fioletu i błękitu.
Jeśli masz ciepły odcień skóry, dla Ciebie stworzona jest biżuteria w barwach złota. W przypadku kamieni naturalnych, będą pasować do Ciebie kamienie w kolorach zieleni, pomarańczy i żółci.
Ciekawym rozwiązaniem, będzie również łączenie obu kolorów metali przy zachowaniu właściwie dobranych kolorystycznie kamieni, wówczas nie narazisz się na zły wybór i rozczarowanie.

. DOPASUJ SWOJĄ BIŻUTERIĘ DO KOLORU SWOICH OCZU

Wszystkie kiedyś usłyszałyśmy takie zdanie: “Przepiękna rzecz! Podkreśla Twoje oczy”.
Nic tak naprawdę nie podkreśli Twojego naturalnego piękna, niż dobrze dobrana biżuteria, która będzie rezonowała z kolorem Twoich oczu. Najprostszym sposobem, aby to zrobić, jest wybranie kolorów w swojej biżuterii, które należą do tej samej rodziny kolorów, co Twoje oczy. Nie musi idealnie pasować, ale musi pozostawać w palecie barw sobie pochodnych. Możesz również skorzystać ze wskazówek dotyczących tonu skóry, aby określić, które kolory pasują do Ciebie.

. UPEWNIJ SIĘ, ŻE TWOJA BIŻUTERIA FAKTYCZNIE WSPÓŁGRA Z TWOIM STROJEM

Na koniec dnia Twoja biżuteria i strój który masz na sobie powinny iść ręką w rękę.
W końcu nie nosisz tylko samą biżuterię. Więc jeśli chcesz podkreślić swoje naturalne piękno i wydobyć z siebie to, co najlepsze, poświęć dodatkowy czas na dobór idealnego kompletnego stroju.
Właściwie dobrany strój będzie wyglądał idealnie wraz ze świetną biżuterią. Nic w ciągu dnia nie zepsuje Ci tego pozytywnego samopoczucia. Dlatego zdecydowanie poświęć trochę czasu na wybór swojego stroju, ponieważ pokaże to, ile wysiłku włożysz w jego dobór.

. ZAWSZE EKSPONUJ SWOJĄ INDYWIDUALNOŚĆ

Nie podążaj ślepo za trendami i modą. Oczywiście bądź na bieżąco i interesuj się tym, co również Ciebie rozwija. Bez względu na to co się w danym momencie nosi – Ty zakładaj taką biżuterię, która odzwierciedla Twoją osobowość i Twój charakter.
Kiedy nosisz biżuterię, jedynym sposobem na uwydatnienie dzięki niej naturalnego piękna jest noszenie czegoś, co dopełni to, kim jesteś. Eksperymentowanie jest dobre, ale tak naprawdę chcesz przecież, aby Twój indywidualny strój, odzwierciedlał Twój osobisty styl, a nie coś, co zostało wyjęte z magazynu o modzie.

BRENDLER JEWELLERY
AUTORSKA BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA
to unikatowe ręcznie wykonane projekty biżuterii z kamieni szlachetnych, naturalnych pereł i minerałów oraz metali szlachetnych. Spełnij marzenia o posiadaniu niepowtarzalnej, jedynej w swoim rodzaju biżuterii wykonanej po to aby pokazać swój wyjątkowy charakter, podkreślić swój wyszukany styl i nadać ekskluzywności swojemu wyglądowi.

Piękno to połączenie zewnętrznych atrybutów każdego z nas z tym co jest w naszym sercu i umyśle. Każdy z nas dzięki temu, że jest inny odkryje w sobie własne piękno i świadomie, w zgodzie ze sobą rozwinie poczucie szczęścia, spełnienia i własnej niezaprzeczalnej wartości.

Wyróżnij się i bądź szlachetnie piękna każdego dnia!
Patrycja Brendler
magnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram