0,00 
JAK DBAĆ O BIŻUTERIĘ ARTYSTYCZNĄ ?

BRENDLER Jewellery, to artystyczna biżuteria ręcznie wykonana tylko i wyłącznie z kamieni szlachetnych, naturalnych minerałów, naturalnych pereł oraz metali szlachetnych: srebra pr. 925, srebra złoconego 24K złota oraz stali rodowanej. Metale szlachetne, których używam nie zawierają żadnych niebezpiecznych dla zdrowia związków, zatem są antyalergiczne i w całości bezpieczne dla zdrowia.

Wszystkie produkty odznaczają się perfekcją wykonania w detalach i indywidualnym designem.

Kamienie naturalne mają niezwykłą energię i moc. To unikatowe dary przyrody, która hojnie obdarowuje nas swoją obfitością. Naturalne kamienie przez to, że ukształtowała je natura mają różne barwy, struktury i składy chemiczne. Występują na całym świecie, ciesząc tych, którzy potrafią docenić to co piękne. Naturalne kamienie, z których tworzę artystyczną biżuterię posiadają wielką energię, która pomaga w codziennym życiu rozwiązywać problemy, poprawiać relacje z bliskimi, dodawać pewności siebie, wzmacniać nasze atuty i rozwijać nowe kompetencje. Otwiera nas na rozwój i zmianę! Każdy kamień ma inne właściwości, więc i każdy z Was znajdzie coś dla siebie - w moim świecie piękna.

Jeśli masz już biżuterię mojego autorstwa, musisz wiedzieć jak o nią dbać, aby jak najdłużej zachowała swoje piękno.

Największe problemy, które towarzyszą podczas noszenia biżuterii artystycznej, wykonanej z naturalnych kamieni:

Jak uniknąć zerwania biżuterii?
Aby uniknąć zerwania biżuterii, nakładaj ją jako ostatnią w swojej stylizacji i zdejmują ją jako pierwszą przy zmianie outfitu. Polecam zdejmować biżuterię również do snu.

Czy chemia domowa wpływa na biżuterię?
Chemia domowa wpływa bardzo źle na biżuterię ze stali szlachetnej, jak i na kamienie naturalne, pamiętaj, aby zdjąć biżuterię przy domowych porządkach, by zachować biżuterię w idealnym stanie.
Unikaj również kontaktu biżuterii z perfumami, kosmetykami (kremami, peelingami, balsamami, lakierem do włosów, dezodorantami) aby uniknąć niepożądanych reakcji chemicznych

Jak czyścić zabrudzenia na biżuterii ze stali chirurgicznej?
Jeśli na biżuterii ze stali szlachetnej pojawią się zabrudzenia, wystarczy przetrzeć ją mokrą, delikatną bawełnianą bądź lnianą szmatką. Elementy biżuterii takie jak kolczyki, naszyjniki, bransoletki, pierścionki ze stali szlachetnej nie wymagają używania specjalistycznych preparatów, chemii do czyszczenia, wystarczy odrobina wody.

W czym i jak przechowywać biżuterię?
Biżuterię najlepiej przechowywać w zamkniętym miejscu np. w szkatułce, pudełku na biżuterię lub lnianym woreczku. Biżuterii z kamieni naturalnych nie należy trzymać w łazience, ponieważ kamienie nie lubią wilgoci, podobnie jak stal szlachetna. Unikaj również pozostawiania biżuterii na pełnym słońcu. Szkatułka na biżuterię będzie najlepszym rozwiązaniem na przechowywanie jej, gdyż np. trzymanie biżuterii na stojakach biżuteryjnych, mimo że wyglądają ładnie są narażone promienie słoneczne, poplątanie i osiadanie kurzu czy inne tego typu zabrudzenia.
Czy można nosić biżuterię ze stali szlachetnej i z naturalnymi kamieniami na basen?

Lepiej zdejmij biżuterię przed wejściem do basenu. Do wody, która się tam znajduje, dodaje się dużą ilość chloru, który niekorzystnie wpłynie na nią.

Chlor zdecydowanie niszczy kamienie.

 

BRENDLER JEWELLERY
AUTORSKA BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA
to unikatowe ręcznie wykonane projekty biżuterii z kamieni szlachetnych, naturalnych pereł i minerałów oraz metali szlachetnych. Spełnij marzenia o posiadaniu niepowtarzalnej, jedynej w swoim rodzaju biżuterii wykonanej po to aby pokazać swój wyjątkowy charakter, podkreślić swój wyszukany styl i nadać ekskluzywności swojemu wyglądowi.

Piękno to połączenie zewnętrznych atrybutów każdego z nas z tym co jest w naszym sercu i umyśle. Każdy z nas dzięki temu, że jest inny odkryje w sobie własne piękno i świadomie, w zgodzie ze sobą rozwinie poczucie szczęścia, spełnienia i własnej niezaprzeczalnej wartości.

Wyróżnij się i bądź szlachetnie piękna każdego dnia!
Patrycja Brendler
magnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram