METODA PŁATNOŚCI
Jeśli zdecydujecie się Państwo kupić moją biżuterię autorską, zamówienia można dokonać poprzez adres e-mail: patrycja.brendler@wp.pl lub telefonicznie: 669 677 717

Po wybraniu biżuterii z zakładki: kolekcje – wpisaniu biżuterii po pełnej nazwie i symbolu, należy dokonać opłaty na numer konta:

83 1020 1811 0000 0802 0184 4208
Bank PKO S.A.
Patrycja Brendler
ul. Pomorska 86a/8
80 – 345 Gdańsk
NIP 841 136 77 75

DOSTAWA
Przesyłka kurierska na terenie Polski jest darmowa.
Odbiór osobisty zamówienia jest możliwy na terenie Trójmiasta po wcześniejszym umówieniu.

Czas potrzebny na przygotowanie biżuterii do wysyłki, to 3 dni robocze, do tego należy doliczyć czas dostawy (2 dni w przypadku przesyłki kurierskiej).
Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty.
Do jego realizacji niezbędne jest podanie przez Zamawiającego prawidłowych danych (imię i nazwisko, dokładny adres dostawy, nr telefonu i adres e-mail).

Zamówienia można składać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.
Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich (z Vat). Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca od chwili złożenia przez klienta zamówienia i nie ulega zmianie nawet w przypadku wzrostu cen wyrobów w serwisie.

Firma BRENDLER FASHION Patrycja Brendler zastrzega sobie prawo do zmiany cen biżuterii znajdującej się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty oraz zastrzega sobie również prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty.

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
Jeśli projekt jest wykonywany na specjalne zamówienie (lub modyfikowany na życzenie), wtedy czas oczekiwania może być inny. W przypadku wprowadzenia zmian, cena produktu może ulec zmianie.
Zapraszam do kontaktu: patrycja.brendler@wp.pl

Każdy egzemplarz biżuterii zapakowany jest w eleganckie pudełko oraz kartonik, zabezpieczające biżuterię przed uszkodzeniem w czasie transportu.

Biżuteria do nabycia w następujących sklepach – SPRAWDŹ