Moja przygoda z biżuterią sięga 2010 roku.

W 2012 roku założyłam markę autorskiej biżuterii, którą tworzę pod własnym nazwiskiem.

Projektowanie biżuterii jest dla mnie twórczym wyrażaniem siebie, swoich emocji i uczuć: miłości, zadowolenia, satysfakcji i spełnienia oraz kumulacją dobrych skojarzeń i pozytywnych doświadczeń.

Tworzenie własnej biżuterii powstało z pasji do ludzi, a zwłaszcza kobiet i jest jednocześnie sposobem na moje życie.

Dla mnie biżuteria, to coś bardzo osobistego i indywidualnego, jest czymś w rodzaju talizmanu.

Każdą rzecz tworzę ręcznie, w skupieniu i w cierpliwości, z wielkim zaangażowaniem i starannością – z myślą o kobiecie, która będzie ją nosić.

Fascynują mnie kamienie naturalne, szlachetne i półszlachetne, które oprócz swojego zjawiskowego piękna, niepowtarzalności koloru i różnorodności pochodzenia, mają też swoje terapeutyczne i ezoteryczne działanie.

W tworzeniu biżuterii używam tylko najwyższej jakości metali: srebra, złota, rodu i stali, aby zapewnić bezpieczeństwo i poczucie komfortu w jej noszeniu.

Moją misją jest tworzenie biżuterii unikatowej, o niepowtarzalnym i indywidualnym charakterze wykonanej dla konkretnej kobiety, biżuterii która ją wyrazi oraz podkreśli jej zmysłowość i kobiecość.

Dzięki możliwości poznawania nowych ludzi a zwłaszcza kobiet, ich sposobu myślenia i życia, powstają kolejne projekty mojej biżuterii. Każdy kolejny projekt jest częścią mnie, częścią mojego osobistego rozwoju, który prowadzi mnie dalej do odkrywania kolejnych, nowych, ciekawszych i zaskakujących możliwości tworzenia.

Moja historia

Rękodzieło interesowało mnie od dziecka. Wszystko co wpadło w moje ręce, czy była to wełna, materiał, sznurek, papier, plastelina czy koraliki a dawało możliwość wyczarowania czegoś zaskakującego stanowiło dla mnie wyzwanie!

Sama szyłam i przerabiałam dla siebie ubrania, robiłam czapki i swetry, wyszywałam serwetki i poszewki na poduszki, malowałam, rysowałam i wycinałam, tworzyłam zabawki i biżuterię.

Wszyscy moi znajomi i najbliżsi otrzymywali ode mnie prezenty, które wymyślałam i robiłam sama, to było zawsze coś osobistego i niepowtarzalnego, coś co robiłam z myślą tylko o danej osobie, o tym jaka jest, co lubi i co ją może rozbawić, zawsze skupiałam się na człowieku i jego potrzebach.

I tak już zostało do dziś …

Moje życie zawodowe od zawsze związane było z kobietami i światem mody.

Przez wiele lat pracując w branży kobiecej i z kobietami, miałam możliwość poznać ich upodobania, stosunek do samej siebie, dowiedzieć się jak traktują swój ubiór, swój wygląd i z czego to wynika.

To dzięki kobietom, ich ambicjom, doświadczeniu, zaangażowaniu i uporowi – nauczyłam się szanować i akceptować różnorodność poglądów i wartości, którymi kierujemy się w życiu.

Inspiracji dla swojej pracy szukam w otaczającym mnie świecie, książce, sztuce, muzyce, filmie, jednak najważniejsza była i jest dla mnie kobieta. Ona jest punktem wyjścia. Myślę o kobiecie w kontekście tego co robi, co lubi, kim jest, czego doświadczyła, jakie ma cechy charakteru, jaki ma temperament, jakie są jej przyzwyczajenia i sposób bycia.

Zrozumiałam, że indywidualne cechy charakteru każdej kobiety uwidaczniają się w tym, jaką biżuterię nosi. Świadoma i pewna siebie kobieta wie, że odpowiednio dobrana biżuteria jest dopełnieniem całości postrzegania jej przez innych, jest wyróżnikiem jej zmysłowości i kobiecości.

Wieloletnia praca z kobietami i dla kobiet uwrażliwiła mnie na drugiego człowieka, umocniła moją wiarę w siebie i pozwoliła wyzwolić twórczą pasję, dlatego w 2012 uruchomiłam własną firmę i powstały pierwsze projekty mojej biżuterii. Rozwijam ją całymi swoimi silami, z zaangażowaniem, optymizmem. Uwielbiam projektować i tworzyć, to daje mi wiele radości.

Ogromną satysfakcje sprawia mi obserwowanie, jak moja biżuteria wpływa na kobiety, które ją noszą, jak dodaje im pewności siebie i wyróżnia je, jak sprawia im radość i daje dobre samopoczucie, dzięki którym z uśmiechem mogą wychodzić do ludzi, spełniać swoje marzenia, realizować plany i pomysły.

To bardzo mnie motywuje i inspiruje, daje mi energię do dalszego tworzenia rzeczy wyjątkowych z myślą,  że robię to w poczuciu spełnionej kobiecości.

Z pasji do ludzi, z milości do kobiecości …

Patrycja Brendler

Dla butików

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani sprzedażą biżuterii Patrycja Brendler proszę o kontakt.

0