SIŁA PASJI – KOBIETY Z PASJĄ Katarzyna Pilczuk

Moja znajomość z Kasią zaczęła się właściwie przez przypadek. Któregoś dnia, moja Manager – Paulina, powiedziała, że organizuje biznesową sesję zdjęciową dla jednej z klientek jej agencji – jej bohaterką była właśnie Kasia. Do sesji użyczyłam biżuterii a po wielu superlatywach, które usłyszałam o Kasi – postanowiłam umówić się z nią na kawę.

W końcu KOBIETY Z PASJĄ powinny się łączyć !

Dziś jest entuzjastką mojej twórczej pracy, dla Niej indywidualnie tworzę spersonalizowaną biżuterię biznesową. Kasia specjalizuje się w doradztwie dotyczącym sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, emerytalnych i posagowych dla klientów PREMIUM. Z pasją i ogromnym zaangażowaniem, podchodzi do tego co robi na co dzień. Wieloletni staż pracy oraz ogromne doświadczenie w tak odpowiedzialnym obszarze, uczyniły z niej eksperta w dziedzinie ubezpieczeń.

Jej sposób pracy, to przede wszystkim poszanowanie przestrzeni Klienta na podjęcie decyzji, etyka i dyplomacja. Kasia jest członkiem prestiżowej, międzynarodowej organizacji MDRT.  Oznacza to, że należy do elity najlepszych sprzedawców na świecie. Jej system pracy opiera się przede wszystkim o jak najlepsze dopasowanie do Klienta. Dzięki temu może on się spodziewać nie tylko produktu, który maksymalnie go usatysfakcjonuje, lecz także profesjonalnej i troskliwej opieki posprzedażowej.

Kasia jest dyrektorem oddziału Agencji Prudential w Gdańsku i z pasją prowadzi swój Zespół. Rekrutuje ludzi, w których widzi potencjał i z którymi ma podobny system wartości.

W życiu osobistym ze szczególną troską dba o zachowanie balansu pomiędzy życiem zawodowym i rodzinnym. Jest wrażliwą, pełną empatii i zrozumienia Kobietą, która skupia wokół siebie wielu wartościowych ludzi, dla których nadrzędną wartością jest człowiek,  zaufanie, etyka i poczucie bezpieczeństwa.

Ta równowaga sprawia, że jest szczęśliwą i spełnioną Kobietą!

Kasia z całą pewnością jest Kobietą z PASJĄ !

0