0,00 
DORADZAM I PROJEKTUJĘ BIŻUTERIĘ NA SPECJALNE OKAZJE

Moje wieloletnie doświadczenie zawodowe skupione było na branży modowej oraz pracy nad pokazami mody, dlatego dziele się swoja wiedzą z moimi Klientkami tworząc dla nich indywidualne i spersonalizowane projekty biżuterii.
Unikatowa biżuteria, to jakość naszego wyglądu, dlatego doradzam moim Klientkom jak najlepiej dobrać biżuterię do konkretnych outfitów aby wyróżnić ich styl i nadać oryginalności i ekskluzywności ich stylizacjom.
Spod moich rąk wyszło wiele projektów biżuterii biznesowej, biżuterii na wiele okazji, biżuterii na wielkie wyjścia, biżuterii męskiej czy biżuterii casualowej.
Poznając styl życia moich klientów, ich oczekiwania i preferencje oraz potrzeby, tworzę biżuterię idealną, którą wykonuję z dbałością o najwyższą jakość i precyzję.

NASZ WIZERUNEK I STYL TO KOMUNIKAT O SOBIE

Poprzez wygląd zewnętrzny prezentujemy się światu i ludziom, wyrażamy swoje intencje, dążenia i oczekiwania, przedstawiamy swoje wartości.
Poprzez własny wizerunek możemy zwrócić czyjąś uwagę, zaciekawić sobą, wzbudzić zainteresowanie.
Dlatego w całokształcie naszego życia w relacji z innymi ludzmi, nasz wizerunek jest ważnym komunikatem o sobie.
Wiedza ta pozwoliła mi w swojej twórczej pracy zadbać i zaspokoić świadome tego faktu osoby, tworząc spersonalizowaną biżuterie na wiele okazji.

Zadzwoń do mnie, bądź napisz do mnie i umów się na rozmowę, bądź spotkanie ze mną a razem z Tobą stworzę biżuterię dedykowana tylko Tobie.

Bądź zawsze piękna w ważnych dla Ciebie momentach życia!

Tel. 669 677 717
e-mail: patrycjabrendler@wp.pl

BRENDLER JEWELLERY
AUTORSKA BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA
to unikatowe ręcznie wykonane projekty biżuterii z kamieni szlachetnych, naturalnych pereł i minerałów oraz metali szlachetnych. Spełnij marzenia o posiadaniu niepowtarzalnej, jedynej w swoim rodzaju biżuterii wykonanej po to aby pokazać swój wyjątkowy charakter, podkreślić swój wyszukany styl i nadać ekskluzywności swojemu wyglądowi.

Piękno to połączenie zewnętrznych atrybutów każdego z nas z tym co jest w naszym sercu i umyśle. Każdy z nas dzięki temu, że jest inny odkryje w sobie własne piękno i świadomie, w zgodzie ze sobą rozwinie poczucie szczęścia, spełnienia i własnej niezaprzeczalnej wartości.

Wyróżnij się i bądź szlachetnie piękna każdego dnia!
Patrycja Brendler
magnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram