0,00 
REKLAMACJE I ZWROTY

Wszystkie produkty znajdujące się na stronie sklepu objęte są gwarancją Sprzedającego.
Klient ma prawo składać reklamacje, w przypadkach wskazanych w obowiązujących przepisach prawa lub udzielonej gwarancji.
W wypadku wykrycia wady lub usterki objętej gwarancją, produkt z kartą gwarancyjną, dowodem zakupu oraz opisem przyczyny reklamacji należy odesłać na adres sklepu.

O wyniku reklamacji Klient będzie poinformowany w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki reklamacyjnej.
Koszt przesłania do Sklepu przesyłki reklamacyjnej ponosi Kupujący. Przesyłki pobraniowe oraz na koszt Sklepu nie będą przyjmowane.
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku “O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient może zrezygnować z produktu kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki składając stosowne oświadczenie na piśmie. Można to zrobić tylko wtedy, gdy produkt nie był używany, nie jest zniszczony. Gwarantujemy zwrot kwoty odpowiadający wartości produktu. Prosimy odesłać towar kompletny wraz ze wszystkimi dokumentami jakie zostały dołączone.
Koszt dostawy nie podlega zwrotowi. W przypadku zwrotu przesyłkę wysłać należy na swój koszt na adres siedziby firmy.
Nie ma możliwości zwrotu/wymiany towaru wykonanego na indywidualne, specjalne zamówienie bądź na zamówienie, w którym produkt podlegał indywidualnej modyfikacji.
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).
Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą Kupującego na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie. Sprzedawca dołoży wszelkich starań, aby ewentualne sytuacje sporne były rozwiązywane polubownie.

W razie pytań, wszelkie informacje można uzyskać wysyłając zapytanie na adres email: patrycja.brendler@wp.pl.

JAK DBAĆ O BIŻUTERIĘ ARTYSTYCZNĄ ?

BRENDLER Jewellery to artystyczna biżuteria ręcznie wykonana tylko i wyłącznie z naturalnych kamieni szlachetnych, półszlachetnych, pereł, minerałów oraz metali szlachetnych: srebra pr. 925, srebra złoconego 24K złota oraz stali rodowanej. Metale szlachetne, których używam nie zawierają żadnych niebezpiecznych dla zdrowia związków, zatem są antyalergiczne i w całości bezpieczne dla zdrowia.

Wszystkie produkty odznaczają się perfekcją wykonania w detalach i indywidualnym designem.

Trwałość powłok złocenia zależy przede wszystkim od sposobu użytkowania i dbania o nią.

W celu spowolnienia naturalnego procesu ścierania warstwy złocenia, zalecam:

  • Biżuterię należy ściągać do prac domowych, na trening aby nie narazić jej na uszkodzenia mechaniczne (zarysowania) lub chemiczne ( pod wpływem potu i detergentów)
  • Unikaj kontaktu biżuterii z perfumami, kosmetykami (kremami, peelingami, balsamami, lakierem do włosów, dezodorantami) aby uniknąć niepożądanych reakcji chemicznych
  • Biżuterię należy co jakiś czas oczyścić tylko delikatnie zwilżoną bawełnianą szmatką przy użyciu ciepłej wody
  • Unikaj kontaktu biżuterii ze słoną wodą, chlorem oraz innymi związkami chemicznymi
  • Chroń swoją biżuterię przed uderzeniami o twarde powierzchnie, szarpnięciami – unikniesz wówczas zerwania stalowej linki, która jest najwyższej jakosci

Niewielka zmiana barwy biżuterii, zarysowania czy też mechaniczne ścieranie złocenia, nie wynika z wady produktu i nie podlega reklamacji

Jeśli jednak Twoja biżuteria uległa już znacznemu zabrudzeniu, zarysowaniu, lub zniszczeniu – zapraszam skorzystaj z posprzedażowej usługi, gdzie profesjonalnie i szybko przywrócimy jej dawny blask

NAPRAWY:

W tym celu proszę o kontakt mailowy patrycja.brendler@wp.pl z dokumentacją zdjęciową i dostarczenie jej na własny koszt pod adres Pracowni. Po oszacowaniu usługi skontaktuje się indywidualnie, celem podjęcia dalszych rozwiązań.

BRENDLER JEWELLERY
AUTORSKA BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA
to unikatowe ręcznie wykonane projekty biżuterii z kamieni szlachetnych, naturalnych pereł i minerałów oraz metali szlachetnych. Spełnij marzenia o posiadaniu niepowtarzalnej, jedynej w swoim rodzaju biżuterii wykonanej po to aby pokazać swój wyjątkowy charakter, podkreślić swój wyszukany styl i nadać ekskluzywności swojemu wyglądowi.

Piękno to połączenie zewnętrznych atrybutów każdego z nas z tym co jest w naszym sercu i umyśle. Każdy z nas dzięki temu, że jest inny odkryje w sobie własne piękno i świadomie, w zgodzie ze sobą rozwinie poczucie szczęścia, spełnienia i własnej niezaprzeczalnej wartości.

Wyróżnij się i bądź szlachetnie piękna każdego dnia!
Patrycja Brendler
magnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram