0,00 
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Składanie zamówienia

 •  Zamówienia można składać przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę za pośrednictwem sklepu online www.patrycjabrendler.pl, telefonicznie 669 677 717 lub mailowo: patrycjabrendler@wp.pl
 • Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca od chwili złożenia przez Klienta zamówienia i nie ulega zmianie nawet w przypadku wzrostu cen wyrobów w serwisie.
 •  Firma BRENDLER FASHION Patrycja Brendler zastrzega sobie prawo do zmiany cen biżuterii znajdującej się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty oraz zastrzega sobie również prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty.
 • Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawdziwego adresu zamieszkania oraz telefonu. W przypadku podejrzenia podania niepełnych lub nieprawdziwych danych, firma zastrzega sobie prawo do nie wysłania towaru.
 • Po złożeniu zamówienia Klient zostaje poinformowany  e-mailem lub telefonicznie, że zamówienie zostało przyjęte do realizacji. W przypadku nie otrzymania potwierdzenia Klient jest proszony o kontakt z pracownikami sklepu.
 • W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie Klient zostanie o tym fakcie niezwłocznie poinformowany i ustalone zostaną dalsze kroki odnośnie realizacji zamówienia, bądź jego odstąpienia.
 • Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny. Chęć otrzymania Faktury VAT, należy zaznaczyć przy składaniu zamówienia.
 • Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 • Dostawa towaru na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej odbywa się na koszt Sprzedającego za pośrednictwem Poczty Polskiej. Przesyłka jest ubezpieczona i monitorowana. Koszt przesyłki poza granicami kraju ustalany jest indywidualnie z Klientem.
 • Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek przez przewoźnika.

Realizacja zamówień

 • Realizacja przyjętego zamówienia rozpoczyna się z chwilą wpływu środków na konto.
 • Czas potrzebny na przygotowanie biżuterii do wysyłki, to 3 dni robocze, do tego należy doliczyć czas dostawy (2 dni w przypadku przesyłki kurierskiej).
 • Zamówienia indywidualne. Jeśli projekt jest wykonywany na specjalne zamówienie (lub modyfikowany na życzenie), wtedy czas oczekiwania może być inny. Czas ten zostaje indywidualnie określony dla każdego Klienta, który zdecydował się na zakup towaru z niestandardowymi cechami produktu.
 • Przy zamówieniu indywidualnym bądź produkcie modyfikowanym na życzenie, cena produktu może ulec zmianie. Każdorazowo taka zmiana musi być poprzedzona mailowo bądź telefonicznie. Każdorazowo w takim przypadku Sprzedający po wcześniejszych uzgodnieniach z Klientem przedstawia nową ofertę wyceny dla określonego produktu
 • Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub je wycofać do momentu rozpoczęcia realizacji zamówienia poprzez kontakt telefoniczny 669 677 717 lub e-mailem: patrycjabrendler@wp.pl z wyłączeniem produktów wykonywanych na indywidualne zamówienie lub modyfikowanych na życzenie.
BRENDLER JEWELLERY
AUTORSKA BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA
to unikatowe ręcznie wykonane projekty biżuterii z kamieni szlachetnych, naturalnych pereł i minerałów oraz metali szlachetnych. Spełnij marzenia o posiadaniu niepowtarzalnej, jedynej w swoim rodzaju biżuterii wykonanej po to aby pokazać swój wyjątkowy charakter, podkreślić swój wyszukany styl i nadać ekskluzywności swojemu wyglądowi.

Piękno to połączenie zewnętrznych atrybutów każdego z nas z tym co jest w naszym sercu i umyśle. Każdy z nas dzięki temu, że jest inny odkryje w sobie własne piękno i świadomie, w zgodzie ze sobą rozwinie poczucie szczęścia, spełnienia i własnej niezaprzeczalnej wartości.

Wyróżnij się i bądź szlachetnie piękna każdego dnia!
Patrycja Brendler
magnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram