0,00 
DBAM O NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ BIŻUTERII

dlatego wszystkie projekty mojej biżuterii wykonane są tylko i wyłącznie z szlachetnych kamieni, naturalnych minerałów i naturalnych pereł, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł.

Kamienie szlachetne, naturalne minerały oraz naturalne perły, kupuję na całym świecie od osób, które poświadczą mi autentyczność wszystkich surowców, a ja na tej podstawie mogę wystawić CERTYFIKAT potwierdzający autentyczność użytych materiałów.


Wszystkie projekty biżuterii powstały na bazie moich autorskich pomysłów oraz wypracowanych przeze mnie technik projektowania i tworzenia biżuterii i są moimi unikatowymi i niepowtarzalnymi pracami oraz stanowią moją własność intelektualną.

Metale szlachetne, które wykorzystuję w tworzeniu biżuterii pochodzą ze sprawdzonych i bezpiecznych źródeł sprzedaży, w których otrzymuje potwierdzenie ich jakości i próby, są antyalergiczne i bezpieczne dla zdrowia, nie zawierają szkodliwych pierwiastków metali.
Miejsca pozyskania kamieni szlachetnych, naturalnych minerałów oraz naturalnych pereł, pomysły oraz techniki tworzenia biżuterii stanowią moją tajemnicę handlową, która buduje moje unikatowe i wyróżniające się know hau.

Poznaj i doceń autentyczność kamieni naturalnych!

BRENDLER JEWELLERY
AUTORSKA BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA
to unikatowe ręcznie wykonane projekty biżuterii z kamieni szlachetnych, naturalnych pereł i minerałów oraz metali szlachetnych. Spełnij marzenia o posiadaniu niepowtarzalnej, jedynej w swoim rodzaju biżuterii wykonanej po to aby pokazać swój wyjątkowy charakter, podkreślić swój wyszukany styl i nadać ekskluzywności swojemu wyglądowi.

Piękno to połączenie zewnętrznych atrybutów każdego z nas z tym co jest w naszym sercu i umyśle. Każdy z nas dzięki temu, że jest inny odkryje w sobie własne piękno i świadomie, w zgodzie ze sobą rozwinie poczucie szczęścia, spełnienia i własnej niezaprzeczalnej wartości.

Wyróżnij się i bądź szlachetnie piękna każdego dnia!
Patrycja Brendler
magnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram