0,00 
TWORZĘ INDYWIDUALNĄ BIŻUTERIĘ W OPARCIU O ENERGIĘ KAMIENI SZLACHETNYCH

Osoby zainteresowane rozwojem swojej duchowości i poznaniem otaczającego nas świata świadomie zgłębiają wiedzę dotyczącą energii konkretnych minerałów czy kamieni szlachetnych wierząc, że ich energia ma konkretnych wpływ na nas samych.

Według  zasad medycyny Dalekiego Wschodu życiem człowieka rządzi energia.
Od jej zasobów i jakości zależy nasza witalność, zdrowie i samopoczucie. Za jej krążenie w organizmie odpowiadają centra energetyczne – czakry. W ciele człowieka również krąży energia. Przenika ona cały Wszechświat i jest podstawą, z której tworzy się materia. Życiowa energia w ludzkim organizmie przepływa meridianami – drogami, które prowadzą do centrów energii, zwanych czakrami.

Po pierwsze warto wiedzieć, że Czakr jest siedem, a każda z nich odpowiada za inną sferę ludzkiego istnienia. W skrócie są to ośrodki energii w formie kul lub kół. Czakry usytuowane są w ciele, w linii prostej – od czubka głowy do podstawy kręgosłupa. Dzięki czakrom dochodzi do wymiany energii ze światem zewnętrznym.

Jakość naszego życia zależy od sprawnego lub zaburzonego przepływu energii przez nasze ciało – czakry. Styl naszego życia ma wpływ na swobodę przepływu energii, bądź zablokowanie przepływu energii. Usprawnieniu przepływu energii w ciele sprzyjają techniki wyciszające wzmacniające umysł takie jak modlitwa, medytacja, świadomy oddech, kontemplacja oraz naturalne minerały.

Istnieje siedem czakr, którymi są kolejno od góry:

  • Pierwsza czakra Korony – fioletowa i biała – warto wesprzeć się: howlitem, ametystem, fioletowym fluorytem, selenitem, czaroitem, kryształem górskim, kamieniem księżycowym, labradorytem i białym kalcytem.
  • Druga czakra Trzeciego oka – indygo i granatowa – do stymulowania tej czakry warto mieć: lapis lazuli, sodalit, ryolit, jaspis pejzażowy oraz szafir.
  • Trzecia czakra Gardła – błękitna i turkusowa – niebieskie minerały: azuryt, agat, akwamaryn, turkus czy niebieski chalcedon.
  • Czwarta czakra Serca – zielona i różowa – noś  przy sobie różowy kwarc, amazonit, kunzyt, agat mszysty, malachit, zielony jadeit, krwawnik, rodonit, różowy opal, granat, morganit, rubin, rodochrozyt, chryzopraz, zoisyt, zielony fluoryt, chryzokolę, unakit lub awenturyn.
  • Piąta czakra Słoneczna lub splotu słonecznego – żółta – przy tej czakrze dobrze jest mieć przy sobie: tygrysie oko, cytryn, kalcyt żółty, żółty jaspis, bursztyn, a także złoto.
  • Szósta czakra Sakralna  lub krzyżowa – pomarańczowa – medytacja z jaspisem, sardonyksem, kamieniem księżycowym, kamieniem słonecznym, perłą, karneolem oraz miedzią.
  • Siódma czakra Podstawy lub korzenia – czerwona i czarna – aby przywrócić kondycję, tej czakry z pewnością pomocne mogą okazać się takie minerały, jak np.: czerwony jaspis, jaspis czarny turmalin, ryolit, mokait, onyks, ryolit, obsydian śnieżny, hematyt, czarny agat oraz kwarc dymny.

Jakie minerały wybrać do wzmocnienia odpowiednich czakr? Czy można kierować się kolorem kamienia ?

Wybór poprzez kolor jest właściwy ale kierując się schematem w oparciu o czakry, również pójdziesz dobrą drogą. Wsłuchaj się w siebie i zaufaj swojej intuicji.

Na koniec zachęcam do świadomego wyboru minerałów, aby móc w pełni cieszyć się ich pozytywnymi właściwościami.
Stwórz razem ze mną biżuterię o wielkiej sile i energii, którą potrzebujesz!

tel. 669 677 717
e-mail: patrycjabrendler@wp.pl

BRENDLER JEWELLERY
AUTORSKA BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA
to unikatowe ręcznie wykonane projekty biżuterii z kamieni szlachetnych, naturalnych pereł i minerałów oraz metali szlachetnych. Spełnij marzenia o posiadaniu niepowtarzalnej, jedynej w swoim rodzaju biżuterii wykonanej po to aby pokazać swój wyjątkowy charakter, podkreślić swój wyszukany styl i nadać ekskluzywności swojemu wyglądowi.

Piękno to połączenie zewnętrznych atrybutów każdego z nas z tym co jest w naszym sercu i umyśle. Każdy z nas dzięki temu, że jest inny odkryje w sobie własne piękno i świadomie, w zgodzie ze sobą rozwinie poczucie szczęścia, spełnienia i własnej niezaprzeczalnej wartości.

Wyróżnij się i bądź szlachetnie piękna każdego dnia!
Patrycja Brendler
magnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram