Jestem Kobietą wielu pasji, dzięki temu szczęśliwą i spełnioną.

Niezwykle ważny jest dla mnie samorozwój, dlatego moją działalność zawodową  rozwijam w kilku obszarach. 

Biżuteria artystyczna ręcznie robiona

BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA – PRACA TWÓRCZA

Jestem Artystką i Projektantką, twórcą ekskluzywnej biżuterii artystycznej ręcznie robionej z kamieniami naturalnymi oraz ekspertem w doborze naturalnych kamieni przy tworzeniu spersonalizowanej biżuterii.

Tworzę biżuterię dla konkretnej osoby,  na różne okazje i w różnym stylu. Zawsze mam na uwadze preferencje, upodobania oraz charakter i styl życia moich Klientek. Wśród moich projektów są kolekcje biznesowe, ślubne, casualowe, glamour, modowe oraz biżuteria talizman czy męska.

Używam tylko prawdziwych kamieni i szlachetnych metali. Biżuteria, która wychodzi spod mojej ręki opatrzona jest Certyfikatem, który potwierdza autentyczność użytych kamieni. W moim dorobku artystycznym  powstało wiele kolekcji, dla których odbyły się profesjonalne sesje zdjęciowe

PRACA  EVENTS I PUBLIC RELATIONS

Jestem organizatorem i twórcą wielu pokazów i projektów fashion – własnych i wspólnych, dla których tworzę widowiskowe kolekcje biżuterii. Przy organizacji eventów współpracuję z zawodowymi modelkami, fotografami, szkołami i salonami makijażu, fryzjerstwa i  stylu. Pomagam, wspieram  i promuję młode talenty – przyszłych projektantów, krawców, stylistów, makijażystów, fryzjerów i fotografów.

Wydarzenia, w których byłam organizatorem oraz brałam udział, to m.in.: Targi Ślubne Gdańsk i Gdynia, Targi Uroda Gdańsk, Młodzi Kreatywni Gdańsk, Ogólnopolskie Bursztynowe konkursy młodych talentów, Sopot Fashion Days, Pokaz charytatywny  Aż sobie zazdroszczę Gdańsk, Pokaz fashion z Lidią Kalitą Sopot

PRACA EDUKACYJNA

Jestem wykładowcą i nauczycielem przedmiotu:  Przedsiębiorczość  oraz Działalność gospodarcza  w Zespole Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku z dorobkiem praktycznej wiedzy i  wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej, zarządzania Zasobami Ludzkimi, budowaniu i wprowadzaniu na rynek nowych marek oraz sprzedaży naturalnej.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na wydziale Ekonomii ze specjalizacją  Diagnozowanie Ekonomiczne i Funkcjonowanie Przedsiębiorstw oraz absolwentka studiów podyplomowych na Politechnice Gdańskiej ze specjalizacją Menagera Personalnego.

PRACA ROZWÓJ I MOTYWACJA

Jestem  autorem i twórca Projektu wspierającego i motywującego przedsiębiorcze Kobiety Trójmiasta:  Siła Pasji – Kobiety z Pasją! , który skupia, motywuje i inspiruje do działania ambitne, pracowite i pełne pasji Kobiety.

Jestem współtwórcą wydarzeń:  Na Skrzydłach Marzeń, które organizujemy cyklicznie w Strefie Inspiracji w Gdańsku.  Zapraszamy niezwykłych gości, którzy dzielą się z nami swoimi doświadczeniami oraz wiedzą oraz inspirują do pracy i rozwoju, przez co zachęcamy nasze uczestniczki do wzięcia pełnej odpowiedzialności za swoją przyszłość  i proaktywnego działania

Jestem twórcą i organizatorem WarsztatówNauka projektowania i tworzenia biżuterii, które organizuje dla dzieci i dorosłych. Zajęcia prowadzę indywidualnie, w małych grupach i w dużych grupach nawet do 60 osób.

Biżuteria artystyczna ręcznie robiona

Z pasji do ludzi, z milości do kobiecości …

Patrycja Brendler

0